Відбулась 10 сесія Волочиської міської ради

Відбулась 10 сесія Волочиської міської ради.
Участь в пленарному засіданні сесії взяла голова фракції ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” Хмельницької обласної ради Аліна Коваль.
За що голосували:
✅Затвердили звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя цього року ( 96,4 млн грн, перевиконано на +5,8 млн грн)
✅Підтримали присвоєння звання «Почесний громадянин Волочиської міської громади» Гуляку Роману який загинув в зоні АТО, посмертно
✅Підтримали Програму фінансової підтримки Хмельницької обласної лікарні на 2021-2025 роки (правда, без деталізації видатків)
✅ Погодили надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку (в перспективі для сімей ветеранів АТО)
❗ Аліна Коваль – офіційна сторінка звернулася до депутатів міської ради відхилити звернення щодо підтримки так званого законопроєкту про олігархів.
🔹Немає в ньому реальної боротьби з олігархами, а є бажання одноосібного права під прикриттям РНБО визначати, хто олігарх, а хто ні. Авторитарно і поза законом. Не вірите? То згадайте з чого все почалось в Росії.
В Раду подано альтернативні законопроекти від трьох опозиційних партій( Голос, Батьківщина, ЄС) з дієвими механізмами боротьби з олігархією на підставі чітких критеріїв, з правом визначати їх у НАЗК та АМКУ🔹, повідомила Аліна Володимирівна.
❌ Рішення не прийнято.
Прямий ефір сесії тут ⬇️
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі