Пухкий Володимир
Хмельницька районна рада
Біографія

Уродженець міста Хмельницький, 11 серпня 1995 року народження, випускник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де протягом 2012-2017 років навчався на юридичному факультеті. Нині працюю директором Товариства з обмеженою спеціальністю "Автопілот". Член політичної партії "Європейська Солідарність". 

На підставі проведення чергових місцевих виборів 2020-року обраний за ЄБВО (Єдиний багатомандатний виборчий округ) депутатом Хмельницької районної ради Хмельницької області та безпосередньо з дня відкриття першої сесії нового (VIII) скликання набув повноважень  - 9 грудня 2020 року.

Входжу до складу постійної комісії ради з питань промисловості, енергетики, зв'язку, транспорту, комунального майна та роботи підприємств комунальної власності. 

Базова основа моєї праці та відповідальності - безумовне зобов'язання діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб передбачений Конституцією України та законами України.

 

Назва громади/ради
Хмельницька районна рада
Контактна електронна адреса
volodymyr.pukhkyi@gmail.com
Телефон
+380966053501
Район
Хмельницький р-н
Сторінка в Facebook
https://www.facebook.com/vovo.ua
1 рік тому без коментарів

З нагоди Дня Соборності України долучився до патріотичної дії “Хода з’єднання”. Разом із активістами Тернопільщини та Хмельниччини ми розгорнули наш Державний синьо-жовтий стяг🇺🇦. Бо ж у історично зумовлений день: кожен із нас повинен усвідомлювати значущість єдності українського народу для збереження державної суверенітету, територіальної цілісності та всіх тих предковічних цінностей нашої нації, які в нелегкій боротьбі гартувалися. І ніні… Читати далі »22 січня 2022 року доєднався до Акції приуроченій до Дня Соборності України , зокрема на межі Тернопільської та Хмельницької області на річці Збруч з активістами та партіями вханували історичну пам’ять.

Поле ради не заповнене

Сповіщення про звернення

Звернень не знайдено

Змінити зображення профілю
Змінити зображення

Для кращої видимості виберіть квадратне зображення з мінімальним розміром 200 x 200 пікселів

Змінити зображення обкладинки
Змінити зображення обкладинки

Для кращої видимості виберіть зображення із співвідношенням сторін пейзажу розміром 1200 x 300 пікселів

Відправити Новий Пост У Блозі
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі