Попов Олександр
Хмельницька районна рада
Біографія

Попов Олександр Васильович (ГАЙДАМАК)

 5.06.1978р.н. Моя мама була простою продавчинею, а тато був військовослужбовцем в, якого за плечима війна в Афганістані та в багатьох гарячих точках. Одружений, виховую трьох дітей. Синів Валерія 18років, Данііл 11років та донечку Єву, 3роки. Моя сім'я - це мої крила! Моє життя і натхнення, те що дає сил працювати і допомагати іншим!

Отримав вищу освіту у Вінницькому національному технічному університеті.

Голова громадської організації «Мистецька сотня «Гайдамаки».

З квітня 2015 року член партії ЄС.

Понад 15 років займався підприємницькою діяльністю, а з початком війни в Україні веду активну волонтерську та громадську діяльність допомагаючи воїнам АТО, дитячим будинкам та онкохворим дітям. За роки бойових дій на сході, понад 100 разів відвідав передову лінію з  метою матеріальної допомоги захисникам.

Патріотична нація – сильна Україна!

Назва громади/ради
Хмельницька районна рада
Контактна електронна адреса
boorman13@gmail.com
Телефон
0674304629
Район
Хмельницький р-н
Сторінка в Facebook
https://www.facebook.com/OlexanderPopov2020/
1 місяць тому без коментарів

Шановні друзі! Субота, 15 травня в Україні святкують День Європи, в який українці відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Ми відзначимо це свято автопробігом в м. Хмельницькому.В колоні будуть автомобілі прикрашені прапорами України, Європейського союзу та Європейської Солідарності. Час збору 12:00.Місце збору та формування автоколони в м. Хмельницькому на Майдані Незалежності зі… Читати далі »Автопробіг до Дня Європи 2021-05-15

2 місяці тому без коментарів

Сьогодні після засідання сесії Хмельницької районної ради, відбулося офіційне відкриття громадської приймальні депутатами Хмельницької районної ради від ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ за адресою м. Хмельницький вул. Кам’янецька 122/1.

2 місяці тому без коментарів

28 квітня 2021 року проведено шосту чергову сесію Хмельницької районної ради восьмого скликання. Важливі рішення, які ініціювала фракція “Європейська Солідарність” було підтримано більшістю депутатів ради. ✅Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та запобіганню зриву вакцинації ✅Про звернення до Президента України та Верховної ради України щодо створення… Читати далі »Результаты 6 сесії

2 місяці тому 1 коментар

Увага!!!! Вже сьогодні! Збираємось в АТО!!! Дуже раптово та спонтанно вирішили їхати на схід. У нас дуже мало часу!!!!!! Загострення на сході, хлопці щодня гинуть, а ми жаліємось, що у нас важкий час…. Так, важко! І небезпечно, але хлопцям там ще більш не просто ніж нам. Війна триває і ворог активувався. Саме зараз є велика… Читати далі »Збираємося в АТО.

Поле ради не заповнене

Сповіщення про звернення

Звернень не знайдено

Змінити зображення профілю
Змінити зображення

Для кращої видимості виберіть квадратне зображення з мінімальним розміром 200 x 200 пікселів

Змінити зображення обкладинки
Змінити зображення обкладинки

Для кращої видимості виберіть зображення із співвідношенням сторін пейзажу розміром 1200 x 300 пікселів

Відправити Новий Пост У Блозі
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі