Попов Олександр
Хмельницька районна рада
Біографія

Попов Олександр Васильович (ГАЙДАМАК)

 5.06.1978р.н. Моя мама була простою продавчинею, а тато був військовослужбовцем в, якого за плечима війна в Афганістані та в багатьох гарячих точках. Одружений, виховую трьох дітей. Синів Валерія 18років, Данііл 11років та донечку Єву, 3роки. Моя сім'я - це мої крила! Моє життя і натхнення, те що дає сил працювати і допомагати іншим!

Отримав вищу освіту у Вінницькому національному технічному університеті.

Голова громадської організації «Мистецька сотня «Гайдамаки».

З квітня 2015 року член партії ЄС.

Понад 15 років займався підприємницькою діяльністю, а з початком війни в Україні веду активну волонтерську та громадську діяльність допомагаючи воїнам АТО, дитячим будинкам та онкохворим дітям. За роки бойових дій на сході, понад 100 разів відвідав передову лінію з  метою матеріальної допомоги захисникам.

Патріотична нація – сильна Україна!

Назва громади/ради
Хмельницька районна рада
Контактна електронна адреса
boorman13@gmail.com
Телефон
0674304629
Район
Хмельницький р-н
Сторінка в Facebook
https://www.facebook.com/OlexanderPopov2020/
2 роки тому без коментарів

Депутати розглянули питання порядку денного. Депутати Хмельницької районної ради підтримали звернення, яке ініціювала фракція Європейська Солідарність до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення. Дякую усім депутатам, які підтримали звернення. На жаль, звернення депутатів Хмельницької районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності… Читати далі »Відбулася сьома позачергова сесія Хмельницької районної ради.

2 роки тому без коментарів

Шановні друзі! Субота, 15 травня в Україні святкують День Європи, в який українці відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Ми відзначимо це свято автопробігом в м. Хмельницькому.В колоні будуть автомобілі прикрашені прапорами України, Європейського союзу та Європейської Солідарності. Час збору 12:00.Місце збору та формування автоколони в м. Хмельницькому на Майдані Незалежності зі… Читати далі »Автопробіг до Дня Європи 2021-05-15

2 роки тому без коментарів

Сьогодні після засідання сесії Хмельницької районної ради, відбулося офіційне відкриття громадської приймальні депутатами Хмельницької районної ради від ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ за адресою м. Хмельницький вул. Кам’янецька 122/1.

2 роки тому без коментарів

28 квітня 2021 року проведено шосту чергову сесію Хмельницької районної ради восьмого скликання. Важливі рішення, які ініціювала фракція “Європейська Солідарність” було підтримано більшістю депутатів ради. ✅Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та запобіганню зриву вакцинації ✅Про звернення до Президента України та Верховної ради України щодо створення… Читати далі »Результаты 6 сесії

2 роки тому 1 коментар

Увага!!!! Вже сьогодні! Збираємось в АТО!!! Дуже раптово та спонтанно вирішили їхати на схід. У нас дуже мало часу!!!!!! Загострення на сході, хлопці щодня гинуть, а ми жаліємось, що у нас важкий час…. Так, важко! І небезпечно, але хлопцям там ще більш не просто ніж нам. Війна триває і ворог активувався. Саме зараз є велика… Читати далі »Збираємося в АТО.

Поле ради не заповнене

Сповіщення про звернення

Звернень не знайдено

Змінити зображення профілю
Змінити зображення

Для кращої видимості виберіть квадратне зображення з мінімальним розміром 200 x 200 пікселів

Змінити зображення обкладинки
Змінити зображення обкладинки

Для кращої видимості виберіть зображення із співвідношенням сторін пейзажу розміром 1200 x 300 пікселів

Відправити Новий Пост У Блозі
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі