Новини

1 день тому без коментарів

🟨 З 24 січня можна розраховуватися «ковідною 1000 грн» у аптеках громадянам України від 60 років (банк автоматично буде перевіряти Ваш вік)! 🟦 Детально щодо умов та порядку дій для отримання 1000₴ за вакцинацію🔹 Потрібно оформити спеціальну картку «єПідтримка» в одному з банків партнерів: monobank, «А-банк», «Альфа-Банк» та «Укргазбанк» та інші. 🔹 Надалі список банків-партнерів… Читати далі »🟨 З 24 січня можна розраховуватися «ковідною 1000 грн»

2 дні тому без коментарів

З нагоди Дня Соборності України долучився до патріотичної дії “Хода з’єднання”. Разом із активістами Тернопільщини та Хмельниччини ми розгорнули наш Державний синьо-жовтий стяг🇺🇦. Бо ж у історично зумовлений день: кожен із нас повинен усвідомлювати значущість єдності українського народу для збереження державної суверенітету, територіальної цілісності та всіх тих предковічних цінностей нашої нації, які в нелегкій боротьбі гартувалися. І ніні… Читати далі »22 січня 2022 року доєднався до Акції приуроченій до Дня Соборності України , зокрема на межі Тернопільської та Хмельницької області на річці Збруч з активістами та партіями вханували історичну пам’ять.

6 днів тому без коментарів

🔷 Щороку 19 січня християни відзначають Хрещення Господнє. Як відомо, на Водохреща Ісус Христос занурився у води священної річки Йордан і прийняв хрещення від Іоанна Предтечі. 🔷 Бажаю щоб Ви, вмиваючись святою водою, змили з себе все погане, все зайве, зігріли душу і тіло. Нехай це свято подарує Вам міцне здоров’я і ясні, чисті думки!… Читати далі »🟨 Вітаю Вас з великим днем, з Хрещенням Господнім!

2 тижні тому без коментарів

🟨 Депутатська фракція політичної партії  “Європейська Солідарність” – Полонщина долучається до зустрічі 17 січня лідера партії Петра Порошенка.  🟨 Будьмо онлайн! 

3 тижні тому без коментарів

🔷 Так кажуть народні приказки. І я сьогодні теж звертаюся до народної мудрості. Бажаю усій Україні, нехай наступний рік буде осяяний сонцем: світлом знань, теплом родинних стосунків, золотом відносин і почуттів, блиском щастя в очах кожного… 🔷 МИРУ НАМ, ЗДОРОВ’Я ТА СПОКОЮ НА ДУШІ. 🟨 З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ, УКРАЇНО!

3 тижні тому без коментарів

Історія одного із найбільших речових ринків в Україні – Хмельницької “толкучки”, розповідається у документальній стрічці “Покоління “Золотої алеї”, знятої командою Суспільне Поділля разом із сторонім продакшеном. Це фільм про ціле покоління підприємців, які “виросли” на ринку та про формування ринкової економіки на пострадянському просторі.

3 тижні тому без коментарів

Рік Тигра за китайським календарем офіційно починається 1 лютого 2022 року, а не в Новорічну ніч, 31 грудня. Правитиме східний символ до 21 січня 2023 року. Якщо ви з’явилися на світ 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010-го, це ваш знак. Як характеризують астрологи, такі люди наділені сміливістю й сильні духом, але бувають імпульсивними та… Читати далі »Рік Тигра

3 тижні тому без коментарів
3 тижні тому без коментарів

Наталя Беренда : “Хочу подякувати Олександр Василишин за допомогу на схід…..без води на сході як без повітря ніяк не обійтися .хочу зазначити, Ваша допомога була вкрай необхідною … приношу вам свої щирі слова вдячності . Для захисників на сході ви стали ніби спаситель. Спасибі, за те що ви восьми рік не втомилися У нашому світі… Читати далі »Подяка від волонтерських організацій

3 тижні тому без коментарів

Зібрались під завісу року на позачергову сесію Хмельницької міської ради. Відпрацювали швидко, питань у порядку денному було небагато. У повітрі, як не крути, витав святковий новорічний настрій. Дякую всім колегам по Хмельницька міська рада за гарну співпрацю у 2021 році. Не маю сумнівів, що у наступному році працюватимемо злагоджено і конструктивно. До нового року одна… Читати далі »Позачергова сесія Хмельницької міської ради