Новини

1 день тому без коментарів

Сьогодні, 20 червня, в Україні святкують День батька. Це свято в нашій країні затверджено на державному рівні: згідно з указом Президента Петра Порошенка #274/2019 воно відзначається кожної третьої неділі червня. Ця дата особлива й тим, що цьогоріч на неї випали також День Святої Трійці та День медичного працівника. Тож не забудьте привітати тата і дідуся,… Читати далі »Привітання з Днем батька

1 день тому без коментарів

Вітаємо зі світлим православним святом – Трійцею. Нехай цей день осяє світлом ваш світ, нехай у ваш дім прийде святе тепло. Нехай це свято надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серце любов’ю, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

2 дні тому без коментарів

20 червня день медичного працівника України. У цей день є чудова нагода подякувати медикам за їхню кропітку та життєво важливу працю для кожного з нас. Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у… Читати далі »Привітання з днем медичного працівника

2 дні тому без коментарів

https://fb.watch/6dqFd8si_E/🔺 Ми не лише організовуємо благодійні акції для збору коштів хворим діткам! Ми пропагуємо думку, що можна ділитися не лише матеріальними благами, а й власним часом, увагою, добрим словом з людьми, які цього потребують. 🔺 А також рятувати життя у прямому сенсі цього слова, поділившись частинкою себе – стати донором крові. 🟥 Тримаймо руку на… Читати далі »🟥 14 червня – Всесвітній День донора крові!

3 дні тому без коментарів

🔷 Європейський союз для України – це не лише європейські стандарти життя у кожній українській домівці, це ще й можливість розвитку для міст, громад, селищ, районів у різних сферах економіки. 🔹 Україна має усі ресурси для розвитку туризму та залучення європейського туриста у наші міста. 🔷 Уже 20 червня 2021 року ми з помічниками депутата… Читати далі »🟨 Перші велотуристи з Франції у Полонному!

6 днів тому без коментарів

🟨 Полонська громада взяла участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МАРАФОНІ до 4-ї річниці отримання «Безвізового режиму із Європейським Союзом»! 🟦 11 червня у сквер на пл.Слави вийшли наші діти з OPEN AIR ФЛЕШМОБОМ #БЕЗВІЗ_ВІДКРИВ_ЄВРОПУ, адже європейські можливості без кордонів – це їхнє майбутнє! https://www.instagram.com/tv/CQIwBMNBAC9/?utm_medium=copy_link 🔷 То ж чиє життя змінилося із отриманням «Безвізового режиму із ЄС»!? 🔹… Читати далі »🟨 Всеукраїнських марафон до 4-ї річниці БЕЗВІЗУ З ЄВРОПОЮ!

1 тиждень тому без коментарів

Важливість цього свята перегукується з безсумнівною важливістю самого донорства. Як відомо, потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу – порятунок людських життів. Всесвітній День донора крові – досить нове свято, яке відзначає багато країн. Воно… Читати далі »Всесвітній День донора крові – 14 червня

2 тижні тому без коментарів

🟨 У Києві на території «Платформа Арт-Завод» відбувся великий з’їзд партії «Європейська Солідарність». 🔷 Обговорили спільні плани та дії на наступні 2 роки. 🔷 «Європейська Солідарність» презентувала унікальну «ЄС платформу» для онлайн-комунікацій депутатів усіх рівнів і партійців. 🔷«Ми розробили абсолютно нову платформу, де кожен депутат від «Європейської Солідарності» буде мати зворотній зв‘язок для того, щоб… Читати далі »🟨 Відбувся великий з’їзд партії «Європейська Солідарність».

2 тижні тому без коментарів

🟨 Дуже важлива подія відбулась 5 червня – вручення посвідчень помічникам депутата! 🔷 На останніх зустрічах з лідерами учнівської молоді у Полонській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ми обговорювали перспективи нашої співпраці! Це дійсно активні та ініціативні діти, які прагнуть розвитку та готові змінювати нашу громаду на краще. 🔷 Сьогодні посвідчення було вручено частині моїх помічників,… Читати далі »🟨 Вітаю помічників депутата!

2 тижні тому без коментарів

🟨 Мої ВІТАННЯ переможцям конкурсу «Подарунок місту до 1025-ї річниці тисячолітнього міста Полонне»! 🔷 5-го червня грант 30 000 грн від Полонської Платформи Партнерства Віталія Головні знайшов свого власника! А точніше ВЛАСНИКІВ! 🏆 Грант на реалізацію своїх проектів розділили 2 команди переможців: 🥇Команда Полонської гімназії з проектом «Туристичний дитячий путівник «Ходи туди-сюди» – інтерактивна карта-гра»… Читати далі »🟨 Переможці конкурсу «Подарунок місту до 1025-ї річниці тисячолітнього міста Полонне»!