Матлаєва Ірина
Летичівська селищна рада
Біографія

Матлаєва Ірина Дмитрівна, 22.06.1973 р.н.

смт.Летичів, Хмельницька область.

Контактний телефон: 098-068-35-01,

ел.пошта: md122@ukr.net

Освіта:

2015-2018 р.р. - навчання в НАДУ при Президентові України. Отримала диплом магістра управління суспільним розвитком.

2001 - 2004   – навчання на факультеті «Економіки та підприємництва» Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.    

        Досвід роботи: 

З квітня 2014 року по липень 2019 року працювала  на посаді голови Летичівської районної державної адміністрації Хмельницької області.

З початку роботи на посаді працювала над втіленням змін в роботі райдержадміністрації. З березня 2015 року почала активну роботу в районі по втіленню реформи децентралізації.  Як результат – утворення двох спроможних об’єднаних територіальних громад Летичівської селищної ОТГ та Меджибізької селищної ОТГ, до складу яких увійшли всі населенні пункти Летичівського  району. Провела оптимізацію управлінь та відділів районної державної адміністрації.        

З лютого 2011 по грудень 2012 року працювала  на посаді менеджера Летичівського відділення   Хмельницької філії ПАТ КБ «Приватбанк».

У період з липня  2006 року  по  січень 2011 року працювала в Летичівській  районній раді на посаді головного бухгалтера.

У період з вересня  2005 року  по червень 2006 року працювала в Управлінні праці та   соціального захисту населення Летичівської РДА на посаді головного бухгалтера.

 20.09.2005 року прийнята  присяга  державного службовця.

       Знання мов: вільно володію українською та російською мовами, англійською мовою  читаю та перекладаю зі словником.

Громадська діяльність:   депутат ОТГ Летичівської селищної ради VII  та VIII скликання.

Назва громади/ради
Летичівська селищна рада
Контактна електронна адреса
md122@ukr.net
Телефон
0980683501
Район
Хмельницький р-н
Сторінка в Facebook
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005710063671
2 роки тому без коментарів

31 травня депутати Летичівської селищної ради підтримали звернення, ініційоване фракцією”Європейська Солідарність”, до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.  

2 роки тому без коментарів

24 травня фракція ПП”Європейська Солідарність” в Летичівський селищній раді звернулися до голови селищної ради Тисячного Ігора Івановича з Заявою стосовно надання приміщення для розміщення громадської приймальні депутатів фракції “Європейська Солідарність” для організації прийому громадян, розгляду їх пропозиції, заяв, скарг.

2 роки тому без коментарів

На установчих зборах було обрано нову Раду Летичівського осередку ПП Європейська Солідарність. До Ради увійшли: Антошевський Йосип, Бойко Людмила, Лецька Наталія, Ревізор: Жулкевич Наталія. За кандидатів було проголосовано більшістю партійного осередку одноголосно. Вітаємо! Успіхів у розбудові нашої Летичіської громади!

2 роки тому без коментарів

23 травня відбулася знакова подія-установчі збори Летичівського місцевого осередку ПП”Європейська Солідарність”. Ірина Матлаєва очолила Летичівський партійний осередок, членами Ради обрано депутатку Летичівського селищної ради, членкиню депутатської фракції”Європейська Солідарність” Людмилу Бойко, Йосипа Антошевського та Наталію Лецьку, ревізором Наталію Жулкевич. На зборах були присутні гості з Хмельницького: Олександр Прокопов, Дар’я Мороз та Олександр Хоптяний. Вітаємо оновлений склад Ради!… Читати далі »Установчі збори.

Поле ради не заповнене

Сповіщення про звернення

Звернень не знайдено

Змінити зображення профілю
Змінити зображення

Для кращої видимості виберіть квадратне зображення з мінімальним розміром 200 x 200 пікселів

Змінити зображення обкладинки
Змінити зображення обкладинки

Для кращої видимості виберіть зображення із співвідношенням сторін пейзажу розміром 1200 x 300 пікселів

Відправити Новий Пост У Блозі
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі