Головня Віталій
Полонська міська рада
Біографія

🟨ДЯКУЮ ЗА ДОВІРУ ТА ПІДТРИМКУ!
🟦Будьмо знайомі:

🔹Мене звуть Віталій Головня.

🔹Я українець.

🔹 2 березня 1992 р. - народився  у смт. Романів, Житомирської області в сім’ї робітників.

🔹1998 р. - пішов у 1-й клас середньої школи в с.Мала Козара Житомирської обл.

🔹2005 р. - разом з родиною переїхав до міста Полонне та продовжив навчання у Полонській ЗОШ № 1.

🔹2008 р. - зарахований студентом Хмельницького політехнічного коледжу.

🔹 2011 р. - здобув професію програміста ЕОТ.
🔹2011 р. - студент НУ Львівська політехніка.

🔹2015 рік - заснував ТОВ «ВЕСТ НЕТВОРК», яке і очолив.

🔹2016 р. - здобув професію програмна інженерія.

🔹2017 р. - став співорганізатором волонтерського руху «ТВОРИ ДОБРО – ДАРУЙ НАДІЮ».

🔹2020 р. - став депутатом Полонської міської ради ОТГ оскільки прагну:

🔶 створити комфортні та сучасні умови для життя в громаді;

🔸 підвищити рівень забезпеченості жителів шляхом створення нових можливостей для розвитку малого середнього підприємництва;

🔸забезпечити всебічну підтримку громадян органами місцевого самоврядування;

🔸покращити умови комунікації влади з громадськістю;

🔸реалізувати успішні стартапи у соціальній сфері та залучити більше громадськості до благодійності та багато іншого.

🟨За все, що маю сьогодні я дякую своїй сім’ї, дружині Антоніні та двом донечкам.

🟨 Своїм виборцям дякую за можливість реалізувати намічені плани на шляху розвитку та покращення умов життя жителів нашої громади.

🟨 Запрошую вас разом зі мною йти шляхом єдності до розвитку Полонської ОТГ!

🟨 Долучайтесь до каналів зв'язку та стежте за актуальними новинами Полонської громади:

🟡В.Головня у  Instagram: https://instagram.com/v.holovnia_official?igshid=19j09fvanirj

🟡 В.Головня_official у Viber  https://invite.viber.com/?g2=AQBQIqfV2H4M80yTQ38PfRHz6tQH8vC9FZjQZBEctnIRZoWmnmJnrIX432QbLT

🟡 В.Головня_official у Telegram  https://t.me/v_holovnii

Назва громади/ради
Полонська міська рада
Контактна електронна адреса
v.holovnia@ukr.net
Телефон
+380936132209
Район
Шепетівський р-н
Сторінка в Facebook
https://www.facebook.com/V.Holovnia/
2 дні тому без коментарів

🟨 19-а позачергова сесія Полонської міської ради ОТГ відбудеться 24 вересня 2021 року о 15.00 в приміщені малого залу Будинку культури. 🔹 Слідкуйте за прямим включенням на моїй офіційній Сторінці у Фейсбук. 🔹 З порядком денним та проектами рішень сесії можна ознайомитись за посиланням: https://pol-otg.gov.ua/news/1632242075/ 🟨 Будьмо онлайн!

1 тиждень тому без коментарів

🟨 18-а чергова сесія Полонської міської ради ОТГ відбудеться 17 вересня 2021 року о 10.00 в приміщені малого залу Будинку культури. 🔹 Слідкуйте за прямим включенням на моїй офіційній Сторінці у Фейсбук. 🔹 З порядком денним та проектами рішень сесії можна ознайомитись за посиланням: https://pol-otg.gov.ua/news/1630651287/ 🟨 Будьмо онлайн!

1 тиждень тому без коментарів

🟨  17-а чергова  сесія Полонської міської ради ОТГ відбудеться 16 вересня  2021 року о 10.00 в приміщені малого залу Будинку культури.  🔹 Слідкуйте за прямим включенням на моїй офіційній Сторінці у Фейсбук. 🔹 З порядком денним та проектами рішень сесії можна ознайомитись за посиланням:  https://pol-otg.gov.ua/news/1628776459/ 🟨 Будьмо онлайн!

4 тижні тому без коментарів

🟨 17-а позачергова земельна сесія Полонської міської ради ОТГ відбудеться 28 серпня 2021 року о 10.00 в приміщені малого залу Будинку культури. 🔹 Слідкуйте за прямим включенням на моїй офіційній Сторінці у Фейсбук. 🔹 З порядком денним та проектами рішень сесії можна ознайомитись за посиланням: https://pol-otg.gov.ua/news/1628776459/ 🟨 Будьмо онлайн!

1 місяць тому без коментарів

🟨 16-а позачергова сесія Полонської міської ради ОТГ відбудеться 25 серпня 2021 року о 15.00 в приміщені малого залу Будинку культури. 🔹 Слідкуйте за прямим включенням на моїй офіційній Сторінці у Фейсбук. 🔹 З порядком денним та проектами рішень сесії можна ознайомитись за посиланням: https://pol-otg.gov.ua/news/1629548487/ 🟨 Будьмо онлайн!

1 місяць тому без коментарів

🟦 Наша Україна має багатовікову історію та лише 30 років незалежності! Ми маємо разом зробити усе для того, щоб бути завжди вільними та самодостатніми! Наша дорога це Європейський союз. І ні кроку назад! 🟨 Слава Україні! Героям слава!

1 місяць тому без коментарів

🟨 У мене ще один чудовий подарунок місту – Дитячий туристичний путівник «Ходи туди-сюди» – карта-гра! 🔷 Це крутий проект від команди Полонської гімназії, яка виборола перемогу у конкурсі «Подарунок місту до 1025-ї річниці м.Полонне» від Полонської Платформи Партнерства! 🔷 Це перший путівник по ідеальному місту Полонне з віртуальним екскурсоводом, який через QR-коди розповідає про… Читати далі »🟨 Ще один подарунок місту до 1025-ї річниці!

1 місяць тому без коментарів

🔷 Я Полончанин! Я радію з того, що живу в найкращому у світі місті! 🔷 Миру, злагоди та добробуту бажаю усім, хто любить наше місто, гордиться ним та прикладає максимум зусиль задля розвитку м.Полонне! 🔷 Разом з Полонськими вокальними колективами «Viva” та «Співограй» – переможцями конкурсу «Подарунок місту до 1025-ї річниці м.Полонне» даруємо Гімн усім,… Читати далі »🟨 З ДНЕМ МІСТА, дорогі Полончани! Та з прем’єрою кліпу дитячого Гімну м.Полонне!

1 місяць тому без коментарів

🔷 Сьогодні мене запросили відвідати класне місце для дітей та молоді у Полонному – новий благодійний центр у Полонному від РО «Церкви євангельських християн-баптистів м.Полонне». https://fb.watch/7urbOk2pO8/ 🔷 До відкриття цього закладу ми звичайно підготували подарунок! Тепер діти та молодь зможуть безкоштовно користуватись інтернетом у центрі. 🔷 Дуже позитивно, коли у нашій громаді відкриваються заклади в… Читати далі »🟨 Благодійний духовно-просвітницький центр у Полонному!

1 місяць тому без коментарів

🟨 16-а позачергова сесія Полонської міської ради ОТГ відбудеться 18 серпня 2021 року о 15.00 в приміщені малого залу Будинку культури. 🔹 Слідкуйте за прямим включенням на моїй офіційній Сторінці у Фейсбук. 🔹 З порядком денним та проектами рішень сесії можна ознайомитись за посиланням: https://pol-otg.gov.ua/news/1628516864/ 🟨 Будьмо онлайн!

Поле ради не заповнене

Сповіщення про звернення

Звернень не знайдено

Змінити зображення профілю
Змінити зображення

Для кращої видимості виберіть квадратне зображення з мінімальним розміром 200 x 200 пікселів

Змінити зображення обкладинки
Змінити зображення обкладинки

Для кращої видимості виберіть зображення із співвідношенням сторін пейзажу розміром 1200 x 300 пікселів

Відправити Новий Пост У Блозі
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі