Головня Віталій
Полонська міська ОТГ
Біографія

🟨ДЯКУЮ ЗА ДОВІРУ ТА ПІДТРИМКУ!
🟡Будьмо знайомі:
🔹Мене звуть Віталій Головня.
🔹Я українець.
🔹2 березня 1992 р. - народився  у смт. Романів, Житомирської області в сім’ї робітників.
🔹1998 р. - пішов у 1-й клас середньої школи в с.Мала Козара Житомирської обл.
🔹2005 р. - разом з родиною переїхав до міста Полонне та продовжив навчання у Полонській ЗОШ № 1.
🔹2008 р. - зарахований студентом Хмельницького політехнічного коледжу.
🔹2011 р. - здобув професію програміста ЕОТ. 
🔹2011 р. - студент НУ Львівська політехніка.
🔹2015 рік - заснував ТОВ «ВЕСТ НЕТВОРК», яке і очолив.
🔹2016 р. - здобув професію програмна інженерія.
🔹2017 р. - став співорганізатором волонтерського руху «ТВОРИ ДОБРО – ДАРУЙ НАДІЮ».

🔷2020 р. - став депутатом Полонської міської ради ОТГ оскільки прагну:
🌀 створити комфортні та сучасні умови для життя в громаді;

🌀 підвищити рівень забезпеченості жителів шляхом створення нових можливостей для розвитку малого середнього підприємництва;
🌀 забезпечити всебічну підтримку громадян органами місцевого самоврядування;
🌀 покращити умови комунікації влади з громадськістю;
🌀 реалізувати успішні стартапи у соціальній сфері та залучити більше громадськості до благодійності та багато іншого.

🟨За все, що маю сьогодні я дякую своїй сім’ї, дружині Антоніні та двом донечкам.

🟨 Своїм виборцям дякую за можливість реалізувати намічені плани на шляху розвитку та покращення умов життя жителів нашої громади.

🟨 Запрошую вас разом зі мною йти шляхом єдності до розвитку Полонської ОТГ!

🟨 Долучайтесь до каналів зв'язку та стежте за актуальними новинами Полонської громади:

🟨 Стежте за важливими новинами через канали:

🟡 В.Головня у  Instagram:

https://instagram.com/v.holovnia_official?igshid=19j09fvanirj

🟡 В.Головня_official у Viber 

https://invite.viber.com/?g2=AQBQIqfV2H4M80yTQ38PfRHz6tQH8vC9FZjQZBEctnIRZoWmnmJnrIX432QbLT

🟡 В.Головня_official у Telegram 

https://t.me/v_holovnii

Назва громади/ради
Полонська міська ОТГ
Контактна електронна адреса
v.holovnia@ukr.net
Телефон
+380936132209
Район
Шепетівський р-н
Сторінка в Facebook
https://www.facebook.com/V.Holovnia/
2 дні тому без коментарів

https://fb.watch/6dqFd8si_E/🔺 Ми не лише організовуємо благодійні акції для збору коштів хворим діткам! Ми пропагуємо думку, що можна ділитися не лише матеріальними благами, а й власним часом, увагою, добрим словом з людьми, які цього потребують. 🔺 А також рятувати життя у прямому сенсі цього слова, поділившись частинкою себе – стати донором крові. 🟥 Тримаймо руку на… Читати далі »🟥 14 червня – Всесвітній День донора крові!

3 дні тому без коментарів

🔷 Європейський союз для України – це не лише європейські стандарти життя у кожній українській домівці, це ще й можливість розвитку для міст, громад, селищ, районів у різних сферах економіки. 🔹 Україна має усі ресурси для розвитку туризму та залучення європейського туриста у наші міста. 🔷 Уже 20 червня 2021 року ми з помічниками депутата… Читати далі »🟨 Перші велотуристи з Франції у Полонному!

6 днів тому без коментарів

🟨 Полонська громада взяла участь у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МАРАФОНІ до 4-ї річниці отримання «Безвізового режиму із Європейським Союзом»! 🟦 11 червня у сквер на пл.Слави вийшли наші діти з OPEN AIR ФЛЕШМОБОМ #БЕЗВІЗ_ВІДКРИВ_ЄВРОПУ, адже європейські можливості без кордонів – це їхнє майбутнє! https://www.instagram.com/tv/CQIwBMNBAC9/?utm_medium=copy_link 🔷 То ж чиє життя змінилося із отриманням «Безвізового режиму із ЄС»!? 🔹… Читати далі »🟨 Всеукраїнських марафон до 4-ї річниці БЕЗВІЗУ З ЄВРОПОЮ!

2 тижні тому без коментарів

🟨 У Києві на території «Платформа Арт-Завод» відбувся великий з’їзд партії «Європейська Солідарність». 🔷 Обговорили спільні плани та дії на наступні 2 роки. 🔷 «Європейська Солідарність» презентувала унікальну «ЄС платформу» для онлайн-комунікацій депутатів усіх рівнів і партійців. 🔷«Ми розробили абсолютно нову платформу, де кожен депутат від «Європейської Солідарності» буде мати зворотній зв‘язок для того, щоб… Читати далі »🟨 Відбувся великий з’їзд партії «Європейська Солідарність».

2 тижні тому без коментарів

🟨 Дуже важлива подія відбулась 5 червня – вручення посвідчень помічникам депутата! 🔷 На останніх зустрічах з лідерами учнівської молоді у Полонській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ми обговорювали перспективи нашої співпраці! Це дійсно активні та ініціативні діти, які прагнуть розвитку та готові змінювати нашу громаду на краще. 🔷 Сьогодні посвідчення було вручено частині моїх помічників,… Читати далі »🟨 Вітаю помічників депутата!

2 тижні тому без коментарів

🟨 Мої ВІТАННЯ переможцям конкурсу «Подарунок місту до 1025-ї річниці тисячолітнього міста Полонне»! 🔷 5-го червня грант 30 000 грн від Полонської Платформи Партнерства Віталія Головні знайшов свого власника! А точніше ВЛАСНИКІВ! 🏆 Грант на реалізацію своїх проектів розділили 2 команди переможців: 🥇Команда Полонської гімназії з проектом «Туристичний дитячий путівник «Ходи туди-сюди» – інтерактивна карта-гра»… Читати далі »🟨 Переможці конкурсу «Подарунок місту до 1025-ї річниці тисячолітнього міста Полонне»!

2 тижні тому без коментарів

🟨 5 червня на «Святі дитинства» ми розпочали реалізацію першого проекту, переможця конкурсу «Подарунок місту до 1025-ї річниці тисячолітнього м.Полонне» – «Зйомка кліпу дитячого гімну м.Полонного»! 🟦 Перемогу з цим проектом отримали 2 найкращі дитячі вокальні колективи Полонщини «Viva» та «Співограй». 🟦 Разом з полончанами сьогодні ми почули вперше дитячий гімн Полонного у виконанні наших… Читати далі »🟨 Зйомка кліпу для дитячого гімну м.Полонне!

3 тижні тому без коментарів

🟦В суботу, 5-го червня, у сквері біля пл.Слави відбудеться “Свято дитинства”! 🔷Там ми й підіб’ємо підсумки конкурсу дитячих проектів «Подарунок місту до 1025-ї річниці м.Полонне»:🔹оголосимо переможців;🔹відзначимо учасників;🔹розпочнемо зйомки відео кліпу дитячого гімну Полонного з колективами “Viva” та “Співограй”! 🔵Дітям будувати майбутнє України! 🔷На святі я вручу посвідчення помічника депутата дітям, з якими буду співпрацювати у… Читати далі »🟨 Друзі, ВІТАЮ з Днем захисту дітей!

3 тижні тому без коментарів

🔷 Сьогодні відбулось офіційне знайомство депутатів ЄС від усіх рад Хмельницької області та вручення посвідчень про партійну приналежність. 🔷 Вітав усіх присутніх народний депутат України Володимир Ар’єв. 🔷 Разом з заступником голови Хмельницької обласної ради Валентиною Соколюк обговорювали взаємодію між депутатами на усіх рівнях. 🔷Аліна Коваль, голова фракції ПП «Європейської Солідарності» в Хмельницькій обласній раді… Читати далі »🟨 Форум депутатів ПП «Європейська Солідарність» Хмельницької області

4 тижні тому без коментарів

🟨 Сьогодні був чудовий день, адже я зустрічався з лідерами шкільної молоді у ЗОШ № 3 та Полонському будинку творчості школярів! 🔷 Я натхненний, адже ми говорили про нашу співпрацю! Тема політичної обізнаності виявилась цікавою молодому поколінню, тому я запропонував усім бажаючим, хто має цікаві ідеї та ініціативи для розвитку громади, стати помічником депутата. Разом… Читати далі »🟨 Зустріч з лідерами Полонської шкільної молоді!

Поле ради не заповнене

Сповіщення про звернення

Звернень не знайдено

Змінити зображення профілю
Змінити зображення

Для кращої видимості виберіть квадратне зображення з мінімальним розміром 200 x 200 пікселів

Змінити зображення обкладинки
Змінити зображення обкладинки

Для кращої видимості виберіть зображення із співвідношенням сторін пейзажу розміром 1200 x 300 пікселів

Відправити Новий Пост У Блозі
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі