Форсюк Сергій
Шепетівська районна рада
Біографія

Я, Форсюк Сергій Миколайович, українець, народився 01 травня 1976 року в смт. Смотрич Дунаєвецького району Хмельницької області в сім’ї службовців.
Батько – Форсюк Микола Іванович, українець, 1956 р.н.
Мати – Форсюк Ніна Володимирівна, українка, 1956 р.н.

У 1983 році я пішов у Нетішинську середню школу №1, яку у 1993 році закінчив із золотою медаллю. У тому ж році поступив в Український інститут інженерів водного господарства (м. Рівне), де був зарахований на будівельний факультет за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”. У 1998 році з відзнакою закінчив Українську державну академію водного господарства (перейменований УІІВГ), отримавши фах інженера-будівельника, був рекомендований до вступу у аспірантуру. У 1999 році був прийнятий на роботу у ВАТ “Управління будівництва Хмельницької АЕС” на посаду начальника планово-аналітичного відділу системи якості. В результаті комплексної реорганізації ВАТ “УБ ХАЕС”, проведеної у 2000-2001 році, був переведений на посаду начальника центру якості ВАТ “УБ ХАЕС”, а у 2004 році був призначений заступником голови правління з якості. Також ще у 2001 році отримав фах менеджера з якості. У 2004-2005 роках, пройшовши сертифікацію і практику на вітчизняних підприємствах, отримав фах аудитора з якості Європейської організації з якості (EOQ), Української асоціації якості (УАЯ), Німецького товариства систем якості (DQS). На протязі періоду з 2006р. по 2021 р. працював найманим керівником у різних підприємствах у сфері будівництва та девелопменту нерухомості, займався підприємницькою діяльністю у сфері надання консультаційних послуг.

Вдруге одружений. Дружина – Макєєва Наталія Миколаївна, українка, 1977 р.н. Діти є повнолітніми.

У громадських організаціях участі не брав. Судимостей не маю. У 2014 році був обраний членом Економічної ради при Нетішинському міському голові та заступником голови Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Є членом партії «Солідарність» («Європейська Солідарність») з 2014 року.

Проживаю за адресою: Хмельницька область, місто Нетішин, пр. Незалежності 13/93.
Контактні дані:

  • мобільний номер телефону +38 067 3828611

  • електронна пошта: forsiuk@gmail.com

  • telegram-канал: https://t.me/forsiuklive

Назва громади/ради
Шепетівська районна рада
Контактна електронна адреса
forsiuk@gmail.com
Телефон
+380673828611
Район
Шепетівський р-н
2 роки тому без коментарів

16 травня 2021 р. у с. Лисиче Крупецької територіальної громади Шепетівського району, за участю голови фракції «Європейська Солідарність» Нетішинської міської ради Олександра Степанюка та депутата Шепетівської районної ради від «Європейської Солідарності» Сергія Форсюка відбулося вшанування пам’яті з покладанням квітів та запалюванням свічок жертвам, що загинули під час тоталітарного режиму та політичних репресій в 20-50 роках… Читати далі »Пам’яті жертв тоталітаризму та репресій

Поле ради не заповнене

Сповіщення про звернення

Звернень не знайдено

Змінити зображення профілю
Змінити зображення

Для кращої видимості виберіть квадратне зображення з мінімальним розміром 200 x 200 пікселів

Змінити зображення обкладинки
Змінити зображення обкладинки

Для кращої видимості виберіть зображення із співвідношенням сторін пейзажу розміром 1200 x 300 пікселів

Відправити Новий Пост У Блозі
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі